Oceam
  5. Oceam

Oceam

Lid sinds 2024 / NOOTDORP, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan Zwerver - Bocht Heerengracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
Jan Zwerver (1907-1973) Nederlands Bocht Heerengracht Amsterdam
TechniekEts
Afmetingen21.5 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Piet Rackwitsz - Bomen lang de weg kopen? Bied vanaf 35!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands Bomen lang de weg
Afmetingen22 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Piet Rackwitsz - Boereninterieur kopen? Bied vanaf 30!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands Boereninterieur
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen17.3 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30