Onnoly
  5. Onnoly

Onnoly

Lid sinds 2019 / Amersfoort, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Evert Schellens - Evert Schellens - Olieverf op doek, Winters landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Evert Schellens (1961) Nederlands Evert Schellens - Olieverf op doek, Winters landschap - Ingelijst
Afmetingen77 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40