Lid sinds 2023 / brasschaat, België
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 55 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 75 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 71 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 80 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |