Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |