Petrus
  5. Petrus

Petrus

Lid sinds 2012 / Rotterdam, Nederland

2 aangeboden items / 285 verkochte items

Kees van Dongen - Boek'van Dongen',JB5,Juffermans compleet met 8 originele pochoirs kopen? Bied vanaf 1500!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Boek'van Dongen',JB5,Juffermans compleet met 8 originele pochoirs
Afmetingen 26.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 1.750
3 biedingen
Kees van Dongen - Van Dongen, compleet boek bijzondere uitgave, 8 Pochoirs kopen? Bied vanaf 2250!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Van Dongen, compleet boek bijzondere uitgave, 8 Pochoirs
Techniek Litho
€ 2.250