Lid sinds 2022 / Drijber, Nederland
2 aangeboden items / 21 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |