Pichonbooks
  5. Pichonbooks

Pichonbooks

Lid sinds 2022 / Drijber, Nederland

2 aangeboden items / 21 verkochte items

Tom Thijsse - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Tom Thijsse (1945) Nederlands Abstract
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Pieter Hermanides - Figuren kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Hermanides (1932) Nederlands Figuren
TechniekLitho
Afmetingen48 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40