PieterBas
  5. PieterBas

PieterBas

Lid sinds 2018 / Amersfoort, Nederland

3 aangeboden items / 4 verkochte items

Peter Donkersloot - Vincent van Gogh kopen? Bied vanaf 250!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Vincent van Gogh
Afmetingen59 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Leo Vierhout - omgeving Schoonhoven bij de Vlist kopen? Bied vanaf 30!
Leo Vierhout (1922) Nederlands omgeving Schoonhoven bij de Vlist
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 30
Jeroen Hermkens - Rila Monastery kopen? Bied vanaf 25!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Rila Monastery
TechniekLitho
Afmetingen69 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25