Plevier
  5. Plevier

Plevier

Lid sinds 2023 / Heerhugowaard, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen84 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Herman Wijngaard - riviergezicht kopen? Bied vanaf 350!
Herman Wijngaard (1922-2012) Nederlands riviergezicht
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350