Willem Vermaase (1952) 4 zeefdrukken in map: Torsen I t/m IV
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 30.5 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 75