Lid sinds 2023 / Den Bosch , Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 87.5 x 68.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 40 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |