Sanderruhrup
  5. Sanderruhrup

Sanderruhrup

Lid sinds 2023 / Sant Antoni de Calonge , Spanje

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hendrik Schaap - Vlissingen kopen? Bied vanaf 400!
Hendrik Schaap (1878-1955) Nederlands Vlissingen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen43 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400