Scheduler
  5. Scheduler

Scheduler

Lid sinds 2021 / Amersfoort, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Lika Tov - Naomi, Ruth and Boaz - fragments of the "Ruth Scroll" from Qumran kopen? Bied vanaf 15!
Lika Tov (1944) Nederlands Israëlisch Naomi, Ruth and Boaz - fragments of the "Ruth Scroll" from Qumran
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen25 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15