SparrowArt
  5. SparrowArt

SparrowArt

Lid sinds 2022 / Delft, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Corneille - ‘L’Indienne kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘L’Indienne
TechniekLitho
Afmetingen67 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300