Lid sinds 2023 / Zwolle, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Overig |
Afmetingen | 10 x 10 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 3 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 28 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |