Suurendonk
  5. Suurendonk

Suurendonk

Lid sinds 2019 / Sneek, Nederland

3 aangeboden items / 3 verkochte items

Robbert de Bakker - Dutch Mother Competition kopen? Bied vanaf 150!
Robbert de Bakker (1942) Nederlands Dutch Mother Competition
TechniekLitho
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jan Mensinga - Mansfiguur kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Mansfiguur
TechniekLitho
Afmetingen27 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Henk van de Zandschulp - Vissers op zee kopen? Bied vanaf 40!
Henk van de Zandschulp Nederlands Vissers op zee
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40