SydneyAstrid
  5. SydneyAstrid

SydneyAstrid

Lid sinds 2023 / Woudrichem, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Ellen Voets - schilderij met dassen kopen? Bied vanaf 25!
Ellen Voets (1962) Nederlands schilderij met dassen
Afmetingen110 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25