Lid sinds 2024 / Zwartewaal, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |