Lid sinds 2023 / Temse, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Tempera |
Afmetingen | 60.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 65 x 20 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |