Tedyvelikova
  5. Tedyvelikova

Tedyvelikova

Lid sinds 2023 / Temse, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Jos Willems - Bloemenmaantje en Mona Lisa kopen? Bied vanaf 200!
Jos Willems (1948) Nederlands Bloemenmaantje en Mona Lisa
TechniekTempera
Afmetingen60.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 200
Amilcare Santini - Vrouwen beeld. kopen? Bied vanaf 99!
Amilcare Santini (1910-1975) Italiaans Vrouwen beeld.
TechniekOverig
Afmetingen65 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99