Lid sinds 2024 / Velp, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |