Lid sinds 2023 / Groenekan, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 93 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 63 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |