VanLierop
  5. VanLierop

VanLierop

Lid sinds 2023 / Weert, Nederland

3 aangeboden items / 4 verkochte items

Willebrord de Winter - Versneden figuurcompositie kopen? Bied vanaf 200!
Willebrord de Winter (1941) Nederlands Versneden figuurcompositie
Afmetingen77 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Willebrord de Winter - figuurcompositie kopen? Bied vanaf 200!
Willebrord de Winter (1941) Nederlands figuurcompositie
Afmetingen92 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Willebrord de Winter - figurencomposition kopen? Bied vanaf 300!
Willebrord de Winter (1941) Nederlands figurencomposition
Afmetingen92 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300