Lid sinds 2023 / Den Hoorn , Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 28.7 x 29.3 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51.5 x 45.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 44.4 x 61.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |