Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Verzameling Berta Hummel (zie foto’s)
Bied mee
Afmetingen | 6 x 4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 80
Lid sinds 2024 / Wognum, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items