Lid sinds 2006 / Berlin, Duitsland
10 aangeboden items / 11 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 31 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 21 x 27.5 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 13.5 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 18 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 29 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 9 x 11.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 10 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 31.5 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 14.7 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |