Willem Visser (1956) Duinlandschap bij Wassenaar
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 70