Lid sinds 2024 / 's-Hertogenbosch, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 91 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |