Woutel75
  5. Woutel75

Woutel75

Lid sinds 2024 / Noordwijk, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Aat Veldhoen - Acrobaten kopen? Bied vanaf 7500!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Acrobaten
Afmetingen106 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 7.500
Aat Veldhoen - De Verliefde Schilder kopen? Bied vanaf 3000!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands De Verliefde Schilder
Afmetingen106 x 146 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.000