YoramMeijerse
  5. YoramMeijerse

YoramMeijerse

Lid sinds 2024 / Groningen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jean-Baptiste Leprince - Le Tambour kopen? Bied vanaf 199!
Jean-Baptiste Leprince (1734-1781) Frans Le Tambour
TechniekAquarel
Afmetingen34 x 24 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 199