Fons Franken (1919)
De Siamees
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2024 / Aagtekerke, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |