anairda55
  3. Ervaren verkoper
  5. anairda55

anairda55

Lid sinds 2024 / Aagtekerke, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Fons Franken - De Siamees kopen? Bied vanaf 80!
Fons Franken (1919) Nederlands De Siamees
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80