Onbekend Bloemen
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 63.5 x 53.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |