Piet Zwiers (1907-1965)
Drogende fuiken
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 68 x 87 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |