Aquarel26beeld
  3. Ervaren verkoper
  5. Aquarel26beeld

Aquarel26beeld

Lid sinds 2026 / Leiden, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Piet Zwiers - Drogende fuiken kopen? Bied vanaf 100!
Piet Zwiers (1907-1965) Nederlands Drogende fuiken
Techniek Aquarel
Afmetingen 68 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding