astero_art
  3. Ervaren verkoper
  5. astero_art

astero_art

Lid sinds 2023 / Ozorkow, Polen

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Salvador Dali - Caligula kopen? Bied vanaf 95!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Caligula
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Salvador Dali - Het zegevierende paard kopen? Bied vanaf 95!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Het zegevierende paard
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 36 cm (h x b)
€ 95
Salvador Dali - Pegasus kopen? Bied vanaf 95!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Pegasus
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 56 cm (h x b)
€ 95
Marc Chagall - Ik en het dorp kopen? Bied vanaf 90!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Ik en het dorp
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 90
Marc Chagall - Liefde bij de maan kopen? Bied vanaf 90!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Liefde bij de maan
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 90