Salvador Dali (1904-1989)
Caligula
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 56 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |

Lid sinds 2023 / Ozorkow, Polen
5 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Techniek | Litho |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 36 x 56 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |