Bram1999
  3. Ervaren verkoper
  5. Bram1999

Bram1999

Lid sinds 2024 / Hoofddorp, Nederland

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Joost van Santen - Jongeman in blauwe jack kopen? Bied vanaf 100!
Joost van Santen (1929) Nederlands Jongeman in blauwe jack
Afmetingen 85.5 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100