Joost van Santen (1929)
Jongeman in blauwe jack
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 85.5 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |