Lid sinds 2025 / Keerbergen, België
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 84 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 33.5 x 26.6 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |