Karin Vermeer (1970)
Barok
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 160 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |