Danielle_D
  3. Ervaren verkoper
  5. Danielle_D

Danielle_D

Lid sinds 2026 / IJsselstein, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Karin Vermeer - Barok kopen? Bied vanaf 495!
Karin Vermeer (1970) Nederlands Barok
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 160 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 495