Lid sinds 2023 / Helmond, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 86 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |