Ecrivain50
  3. Ervaren verkoper
  5. Ecrivain50

Ecrivain50

Lid sinds 2025 / Goedereede, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan A. Wieringa - Zakkendragershuis - Schiedam kopen? Bied vanaf 40!
Jan A. Wieringa (1919-1994) Nederlands Zakkendragershuis - Schiedam
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen