Rob de Haan (1943)
Molens
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |

Lid sinds 2026 / Zevenhoven, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 10 x 40 cm (h x b) |