franklinmeijer
  3. Ervaren verkoper
  5. franklinmeijer

franklinmeijer

Lid sinds 2025 / Haarlem, Nederland

7 aangeboden items / 24 verkochte items

Franklin Meijer - Terschelling - 4 x aquarel studies kopen? Bied vanaf 69!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Terschelling - 4 x aquarel studies
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Franklin Meijer - Waddenzee - Sunrise kopen? Bied vanaf 39!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Waddenzee - Sunrise
Techniek Acryl
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Franklin Meijer - Waddenkust Groningen kopen? Bied vanaf 79!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Waddenkust Groningen
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Waddenkust - Groningen
Techniek Acryl
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Franklin Meijer - Texel - Strand Vuurtoren de Cocksdorp kopen? Bied vanaf 49!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Texel - Strand Vuurtoren de Cocksdorp
Techniek Aquarel
Afmetingen 22 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Franklin Meijer - Haven West-Terschelling kopen? Bied vanaf 69!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Haven West-Terschelling
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen