Franklin Meijer (1945)
Terschelling - 4 x aquarel studies
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 45 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2025 / Haarlem, Nederland
7 aangeboden items / 24 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 26 x 66 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 22 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |