Lid sinds 2024 / Holsloot, Nederland
4 aangeboden items / 13 verkochte items
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |