Fred01
  3. Ervaren verkoper
  5. Fred01

Fred01

Lid sinds 2024 / Holsloot, Nederland

4 aangeboden items / 13 verkochte items

Eric-Jan Kremer - Red Bull RB13 - Max Verstappen 2017 kopen? Bied vanaf 39!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Red Bull RB13 - Max Verstappen 2017
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Eric-Jan Kremer - Red Bull RB 15 - 2019 - Max Verstappen - Shakedown At Silverstone kopen? Bied vanaf 39!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Red Bull RB 15 - 2019 - Max Verstappen - Shakedown At Silverstone
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Benjamin Freudenthal - Lancia D50 #26 - Alberto Ascari/Grace Kelly Monaco Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 69!
Benjamin Freudenthal Frans Lancia D50 #26 - Alberto Ascari/Grace Kelly Monaco Grand Prix 1955
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Benjamin Freudenthal - Ford GT40 #1 - Ken Miles/Denny Hulme - Le Mans 1966 kopen? Bied vanaf 59!
Benjamin Freudenthal Frans Ford GT40 #1 - Ken Miles/Denny Hulme - Le Mans 1966
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen