gerrit47
  5. gerrit47

gerrit47

Lid sinds 2023 / purmrend, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Anneke Witte - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 70!
Anneke Witte (1943) Nederlands bloemstilleven
TechniekAquarel
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70