Lid sinds 2017 / Haarlem, Nederland
3 aangeboden items / 42 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 125 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 54 x 62 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 34.5 x 34.5 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |