GNS83
  3. Ervaren verkoper
  5. GNS83

GNS83

Lid sinds 2017 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 42 verkochte items

Jeroen de Carpentier - 'Triple' kopen? Bied vanaf 40!
Jeroen de Carpentier (1956) Nederlands 'Triple'
Afmetingen 54 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Saskia Bremer - 'Discovery I' kopen? Bied vanaf 30!
Saskia Bremer (1964) Nederlands 'Discovery I'
Techniek Acryl
Afmetingen 34.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen