Rosenthal (1879-2009)
Tapio Wirkkala- Israel's 25 th anniversery september 1972-september 1973
| Afmetingen | 28 x 28 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2016 / Doorn, Nederland
8 aangeboden items / 157 verkochte items
| Afmetingen | 20 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Serie/Box |
| Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
| Afmetingen | 9 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 15 x 4 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 16 x 16 x 14 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 16 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 53 x 63 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |