Lid sinds 2021 / Geulle, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 73 x 73 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |