Jeanne Hendrikse (1949)
Echtpaar
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 43 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |