JoLa47
  3. Ervaren verkoper
  5. JoLa47

JoLa47

Lid sinds 2025 / Zaltbommel, Nederland

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Borek Sipek - LUIGI I kopen? Bied vanaf 550!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch LUIGI I
Afmetingen 80 x 60 x 50 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 550
Direct kopen