Corneille (1922-2010)
groene palm
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 66 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |