jvanantwerpen
  3. Ervaren verkoper
  5. jvanantwerpen

jvanantwerpen

Lid sinds 2024 / Amersfoort , Nederland

2 aangeboden items / 5 verkochte items

Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch groene palm
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Freek van den Berg - Haven Urk kopen? Bied vanaf 120!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Haven Urk
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120