kunstje16
  3. Ervaren verkoper
  5. kunstje16

kunstje16

Lid sinds 2025 / Oisterwijk, Nederland

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Anton Heyboer - Vier vrouwem (zeer groot werk/ mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vier vrouwem (zeer groot werk/ mooi ingelijst)
Afmetingen 108.5 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen