Leffe
  3. Ervaren verkoper
  5. Leffe

Leffe

Lid sinds 2024 / Vol, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Nico van Rijn - zierikzee kopen? Bied vanaf 225!
Nico van Rijn (1887-1962) Nederlands zierikzee
Afmetingen 75 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Isa van der Zee - saxofoon kopen? Bied vanaf 155!
Isa van der Zee (1928) Nederlands saxofoon
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Direct kopen
Piet Bokelaar - Strand kopen? Bied vanaf 175!
Piet Bokelaar (1919-1996) Nederlands Strand
Afmetingen 75 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen