Lid sinds 2024 / Vol, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 75 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 75 x 66 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |