Lid sinds 2015 / Hollandscheveld, Nederland
3 aangeboden items / 34 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 42 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 54 x 62 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |