Lichtendonk
  3. Ervaren verkoper
  5. Lichtendonk

Lichtendonk

Lid sinds 2015 / Hollandscheveld, Nederland

3 aangeboden items / 34 verkochte items

Dirk Homberg - Boeroboedoer Java kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Homberg (1885-1952) Nederlands Boeroboedoer Java
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Dirk Homberg - Sawa's Java kopen? Bied vanaf 85!
Dirk Homberg (1885-1952) Nederlands Sawa's Java
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Gijsbert Hooyer - Porta San Sebastiano Rome kopen? Bied vanaf 50!
Gijsbert Hooyer (1848-1934) Nederlands Porta San Sebastiano Rome
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 54 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen